SYSTEMOWE Łachudry


Wczoraj w godzinach wieczornych, na ostatnim przystanku lini 12, systemowe łachudry ograniczyły wolność młodego człowieka w mojej obecności, siłą zatrzymując Go w pojeździe. Młody gość, prawdopodobnie student, wracający po weekendzie do akademika, korzystał z transportu publicznego bez ważnego biletu…zresztą tak jak ja…z tą różnicą, że wypracowane przeze mnie proste zabiegi socjotechniczne sprawiają, iż okazując tym darmozjadom to, co okazuję, i w jaki sposób to robię, są skuteczne w 150%…żaden nie piśnie…należy spełnić tylko dosłownie kilka…trzy, góra do pięciu warunków, aby jeszcze usłyszeć dziękuję…PROSTAKI…Gość wybrał jednak opcję ucieczki w momencie otwarcia drzwi, a łamów było z pięciu, więc po chwili zamieszania mieli Go już w sidłach niekonstytucyjnej przemocy, której łach użyć NIE MOŻE !!! Jednak robią to…nagminnie…bywają nawet takie gangi łachów, ktore są wyjątkowo brutalne wobec ludzi…cóż poradzić, żyjemy w gównianym kraju, gówno wylewa się na nas na każdym kroku. Ale to też po części Nasza Własna Wina. Tolerujemy takie zachowania, dajemy przyzwolenie…łachy szybko się przyzwyczajają, i działają później asertywniej od nas, dodając element zaskoczenia, zakrzyczenia, powodują że człowiek odpuszcza. Ludzie !!! Normalnie taka sprawa jest WYGRANA a łachy zostają zwolnieni z roboty, wystarczy jedynie w procesie cywilnym UDOWODNIĆ nierzetelne, niezgodne z przepisami, nieuprawnione działanie !!! Zatrzymać może Cię człowieku jedynie policjant, żaden inny łach nie jest do tego uprawniony, żadnym przepisem, ustawą ani rozporządzeniem, nawet licencjonowany ochroniarz!!! Widuję takich sytuacji masę… Po co wyjąłem telefon, podczas wczorajszego zajścia ??? Jak myślisz Drogi Czytelniku ??? Skręciłbym całe zajście i po chwili sam zadzwoniłbym po psy, gdyby tylko gość wiedział, jakie przysługują Mu prawa, wykazał odrobinę rozgarnięcia, bez namysłu poświadczyłbym taką gównianą postawę tych PAJACÓW, ale skoro kolo natychmiast runął jak mur berliński, ja Mu życia układać nie będę…Ludzie ! Ogarnijcie się ! Według ich uprawnień, przepisów i ustaw o kontroli, zatrzymaniu itd…to łach ma obowiązek wysiąść tam gdzie TY chcesz, nie odwrotnie !!! A jak mu nie pasi, dzwonisz po psy i tyle…mandat będzie, ale łach za przekroczenie uprawnień straci robotę. Jeśli jednak ktoś chce tolerować takie dziadostwo, to uczulam na to, że któregoś dnia obudzi się, z ręką w nocniku, dochodząc do wniosku, że żyjemy w prawdziwej ruskiej dżungli!!!

Wysłane z HD2

One response to “SYSTEMOWE Łachudry

  1. Czasami zdarzają się sytuacje całkiem odmienne. Ważny bilet w kieszeni jest, natomiast środek transportu publicznego najwyraźniej ma jakieś ADHD, czy coś w tym rodzaju i pozwala co najwyżej pasażerom zobaczyć swój tył z daleka odjeżdżając z przystanków sporo przed czasem.
    No cóż, bardzo lubię spacery w świetle księżyca, ale niekoniecznie dwunastokilometrowe, i niekoniecznie w butach na obcasach.

    Pozdrawiam najserdeczniej, jak tylko potrafię Prezesa Sieradzkiego MPK, którego skądinąd bardzo lubię i vice versa

    Polubienie

bla, bla, bla ;)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s