Impertynencja Zakompleksionego Balona


Impertynencja Zakompleksionego Balona (w skrócie IZB)-przewlekłe nadęcie, przejawiające się :
-bucołowatym spojrzeniem,
-tonem,
-niedostatkiem umiaru w wyrażaniu niepodważalnych tez dotyczących generalnie WSZYSTKIEGO,
-grożące nagłym przedęciem…w przypadku skrajnie nadętego Balona, grozi rozbryzgiem po otoczeniu, jego wewnętrzną zawartością, co prowadzić może do nieprzyjemnego widoku, zapachu oraz skażenia przestrzeni w którym rozbryzg wystąpił.
Skrajnie nabrzmiały Balon, rozirytowany do granic przyzwoitości ciśnieniem, rozpierającym jego trzewia, nie potrafiąc w drodze zdroworozsądkowej analizy, oraz oceny otaczającej go rzeczywistości, zaczyna tonąć w emocjonalne łajno. Tkwiąc w takim stanie przez czas dłuższy, zacierają się dla Niego priorytety moralne, etyczne, oraz spojrzenie na podstawowe zasady obyczajowości społecznej, charakterystyczne dla środowiska domowego, pracowniczego, oraz norm kulturowych, w rodził się, dojrzewał, oraz obecnie funkcjonuje.

Zaczyna wtedy wkraczać w etap zwany fazą Mendy Społecznej, która trwać może, i zazwyczaj trwa aż do momentu exitus letalis. Osiągnięcie fazy Mendy, przychodzi szybciej bądź później, w zależności od zaistniałych predyspozycji, czy preferencji Balona-Buca, wrodzonych-wyssanych z cyca matki, nabytych-na drodze świadomego wyboru postępowania, z powodów najprzeróżniejszych, takich jak korzyści materialne, awans, satysfakcja seksualna, czy postępujący debilizm-niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.
Nie są znane, żadne skuteczne metody farmakologiczne, stanowiące stuprocentową terapię dla anty-Impertynencji Zakompleksionego Balona.
Czynnikami sprzyjającymi zahamowaniu postępowi IZB, wydawałoby się być mogą takie poczynania jak:
-kneblowanie + solidne więzy (dobre wyniki odnotowano w średniowieczu, stosując DYBY)
-skrajne upojenie alkoholowe Balona, powodujące obwite torsje, uniemożliwiające gadkę, a w efekcie końcowym szybki sen, co sprzyja spokojowi otoczenia, niepotrafiącego zdzierżyć dłużej bezpośredniej obecności nachalnego, i nikomu niepotrzebnego trucia cewy,
-podanie środków psychotropowych bez jego wiedzy, doprowadzających do powstaniu w niewielkiej ilości zwojów mózgowych Balona-syndromu Magika,
-resekcja mózgu

-obwity wpierdol w ciemnym zaułku…najlepsze efekty odnotowano przy zastosowaniu łańcucha zakończonego stalową kulą, o minimalnej średnicy 10-ciu centymetrów, z wystającymi kolcami na jej obwodzie, lub łopata śnieżna.

-przymusowa głodówka

IZB może występować w postaci ostrej, jednorazowej przypadłości, jak i epizodycznego pojawiania się, z nawrotami oddzielonymi okresami całkowitego braku wymienionych symptomów.

Najczęściej jednak ma charakter nieprzerwanego trwania, od momentu pojawienia się.
To bardzo wstrętne choróbsko…
współczuję-wypadałoby powiedzieć…przepraszam-napisać,
Jednak kończąc, dodam-NIE WSPÓŁCZUJĘ…zlew!

bla, bla, bla ;)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s