Jožin Z Zachodu


Wpływ Rudej Heleny na pospólstwo, widać sięga granic zdrowego rozsądku, a nadmiar granulatu, powoduje u Jožina nieodwracalne zmiany w psychice, osiągając wymiar patologii.
Dlatego też nie dziwi fakt postawy łatwowiernego oszołoma, którą wykazuje chłopstwo z zachodnich rejonów.
Gdyby Jožin, wraz z Jej Magnificencją, baronową Wielką Dżej Si, chcąc być uszczypliwym, nadając ironiczne Cielęcinie tytuł książęcy, pamiętał o tym, że prawdziwy Książę, siedzi raczej z dupą jak zwykły pospolity nygus, w oczekiwaniu na Biedę, która to popierdala do niego za każdym razem po prośbie a nie odwrotnie, byłby pewnie ostrożniejszy i bardziej trafnie dobierał epitety, którymi obdarowuje odbiorców swych sumiennie wysublimowanych intencji.
Z powodów jednak znanych całej okolicy i nie tylko, zmniejszająca sie ilość neuronów biedaka, rozpatrywana już w skali raczej tysięcznej niż miliardowej, daje wielki komfort w przewidywaniu jego interpretacji rzeczywistości, i sprowadza do przekonania iż wiadomo czego można się spodziewać.
Stał się przewidywalny, jak kibel dla chydraulika.
Wraz że swoją Jej Magnificencją, ze swoimi słabościami, liżąc dupę Rudej Helenie i Świętej Małgorzacie stał się żenujący jak mobbing w fabryce Dell, czy magazynach Rossmann.

bla, bla, bla ;)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s